KONST / Litografier / Färglitografi 11915135
nr 1191 5135
Tove Siri
(f. 1963), Sverige
Färglitografi, Tove Siri Antonsson. Signerad, numrerad 120/120, bladets mått: 41,5x31 cm
Tove Siri, svensk bildkonstnär född i Norge 1963.
Utrop:
300 kr
måndag 18 juni 2018
kl 19:46:07